کاش نیامده بودید در این دوره که برای غسل تان باید از شمر زمان آب بگیریم ، البته می گویند شمر امان نامه داده و آدم مودب و هوشمندی است.

http://s1.picofile.com/file/7112948488/adame.gif


افسران - یادداشت "متفاوت«ابوال قاسم " "طالبی»درباره " ۲۷۰ شهید
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، ستارگان درخشانی که در خاک شدند قلب بسیاری از هموطنان و اهالی هنر را جریحه دار کرده است و واکنش های مختلفی در شبکه های مجازی را شاهد هستیم. همزمان با تشییع پیکر ۱۷۵ شهید ابوالقاسم طالبی که در حال ساخت فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» است یادداشتی را در اختیار خبرگزاری فارس قرار داد که متن آن در ذیل می آید.


سلام داش مشتی های سپاه روح الله قدم به چشم.

کاش نیامده بودید در این دوره که برای غسل تان باید از شمر زمان آب بگیریم ، البته می گویند شمر امان نامه داده و آدم مودب و هوشمندی است.

مبادا فکر کردید ماجرای صفین است وشمشیر بر گلوی مولایمان گذاشتند که باید مذاکره کنید. فقط رای دادیم که زندگی بچرخد عزت و شرف ملت هم بچرخد اما ظاهرا در ترجمان (چرخیدن = پیچاندن ) معنی شده است .

شاید نگران شدید که عمروعاص می خواهد کلک بزند.

نکند نگران شدید زهر دیگری در کار است.

چرا امدید ؟؟؟ الان چه موقع آمدن بود آخر؟

داش مشتی ها آمدید به رخ بکشید که ما تشنه ،#دست بسته ،شکنجه شده ،در گودال زنده به گور شدیم و به پشت نکردیم؟؟

شهدا با شما عهد می بندیم اگر بند بند استخوانهایمان را جلوی فرزندانمان جدا کنند ،اگر در آتش کینه اسرائیل بسوزیم ،اگر تکه تکه گوشتهای تنمان زیر دندان لیبرالیسم و فرزندان نا مشروعشان، تکفیری ها و منافقین جویده شود از یاری رهبرمان برنخواهیم داشت.

" یا علی "

ابوالقاسم طالبی